YÜKSELENPARK
BULVAR

Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Bulvar, içinde bulundurduğu ortak yaşam alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK BULVAR

Toplamda 46 daireden oluşan proje; 3+1 normal, 5+1 dubleks daire seçenekleri ve 18 adet ticari alanı ile size mükemmel bir yaşam sunuyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Bulvar, içinde bulundurduğu ortak yaşam alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Seçkin bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sizin için Bursa'nın en gözde noktasında inşa ediliyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Modadan alışverişe, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile proje, tüm sosyal ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Ayrıca FSM Bulvarı'ndaki yürüyüş yollarına yakınlığı, spor alanları ve eğlenceli çocuk parkları ile hayat standartlarınızı yükseltiyor.

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı Ev Yönetim Sistemi ile evinizi kontrol edebilirsiniz. Evinizin güvenliğini her an kontrol altında tutup, gündelik yaşamınızda rahatlığı ve konforu yakalayabilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

Yükselenpark Bulvar, Acıbadem Hastanesi'ne, toplu taşıma, okul, sağlık merkezleri ve pazar alanlarına yakınlığıyla şehrin içinde huzurlu bir yaşam sunarken, FSM Bulvarı'ndaki merkezi lokasyonu ile hayatınıza ilham veren dokunuşlar yapıyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Bulvar, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

DİĞER SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER