YÜKSELENPARK
ÇAMLIK

Şehrin kalbinde doğayla iç içe bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizin için Bursa'nın en gözde noktasına inşa ediliyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK ÇAMLIK

Toplamda 128 daireden oluşan proje, 3+1 normal daire seçeneği ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Merkezi lokasyonu ile fark yaratan Yükselenpark Çamlık, yeşil alanları, havuzu, yürüyüş yolları ve merkezi lokasyonu ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Şehrin kalbinde doğayla iç içe bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizin için Bursa'nın en gözde noktasına inşa ediliyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Alışverişten eğlenceye, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile proje, tüm beklentilerinize cevap veriyor. Ayrıca civardaki mağaza ve yürüyüş yollarına yakınlığı, yeşil alanları ve sevdiklerinizle bir araya gelip keyifli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları ile hayat standartlarınızı yükseltiyor.

GÖRÜNTÜLÜ INTERKOM SİSTEMİ

Görüntülü İnterkom Sistemi sayesinde, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak misafirlerinizle artık görüntülü iletişim de kurabilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

Yükselenpark Çamlık, toplu taşıma, okul, sağlık merkezlerine yakınlığı ile şehrin içinde huzurlu bir yaşam sunarken, Ataevler'deki merkezi lokasyonu ile Bursa'nın gözde bölgesinde keyifli bir hayatın kapılarını aralıyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Çamlık, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

DİĞER SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER