YÜKSELENPARK
MELİS

Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Melis, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK MELİS

Toplamda 110 daireden oluşan proje; 2+1, 3+1, 4+1 normal daire seçeneklerinin yanında; 3+1, 4+1, 5+1 dubleks daire seçenekleri ile geniş ve ferah yaşam alanlarını sizin için inşa ediyor. Bunun yanında 25 ticari alan ve 20 ofisi içinde barındıran proje, bütünüyle bir yaşam kompleksi olarak özenle tasarlanıyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Melis, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Seçkin bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sizin için Bursa'nın en gözde noktasında inşa ediliyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Modadan alışverişe, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile proje, tüm sosyal ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Ayrıca FSM Bulvarı'ndaki yürüyüş yollarına yakınlığı, spor alanları ve eğlenceli çocuk parkları ile hayat standartlarınızı yükseltiyor.

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı Ev Yönetim Sistemi ile evinizi kontrol edebilirsiniz. Evinizin güvenliğini her an kontrol altında tutup, gündelik yaşamınızda rahatlığı ve konforu yakalayabilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

FSM Camisi'nin karşısında inşa edilen Yükselenpark Melis, toplu taşıma, okul, sağlık merkezleri ve pazar alanlarına yakınlığıyla şehrin içinde huzurlu bir yaşam sunarken, FSM Bulvarı üzerindeki merkezi lokasyonu ile hayatınıza ilham veren dokunuşlar yapıyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Melis, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

DİĞER SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER